Mieszkańcy są zachwyceni

Nabrzeże Wisły oficjalnie otwarte! Rozbłysł też napis Fordon [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-12-11 11:31

W sobotę, 10 grudnia w Starym Fordonie odbyła się zapowiadana wigilia, która połączona była z otwarciem zrewitalizowanego nabrzeża Wisły. Przybyli mieszkańcy byli zachwyceni. - Długo czekałam na otwarcie tego miejsca i w końcu jest! O takim miejscu zawsze marzyliśmy - mówi nam mieszkanka Starego Fordonu.

Nabrzeże Wisły w Starym Fordonie oficjalnie otwarte!

Nabrzeże Wisły oficjalnie otwarte! Rozbłysł napis Fordon

Strojenie choinki, wigilia, występy artystyczne i oficjalne otwarcie nabrzeży Wisły. Tak wyglądała sobota (10 grudnia) w Starym Fordonie. Nie zabrakło także życzeń od prezydenta Rafała Burskiego.

Zobacz: Wigilia w bydgoskim Starym Fordonie. Moc atrakcji dla mieszkańców! [ZDJĘCIA]

 - Bardzo się cieszę, że dziś, po raz kolejny, spotykamy się na rynku w Starym Fordonie. Państwa obecność pokazuje, jak bardzo to miejsce się zmieniło i jak bardzo Państwo tego oczekiwaliście. Wszystko zaczyna się od marzeń, potem trzeba konsekwentnie, krok po kroku je spełniać. Potrzeba tylko czasu i determinacji. I tego Państwu i sobie życzę - mówił prezydent.

Oprócz uroczystości na rynku ważnym elementem sobotniej Starofordońskiej Wigilii było też oficjalne otwarcie nabrzeża Wisły.

Prezydent Bruski wspólnie z dziećmi włączył oświetlenie napisu FORDON. Nabrzeże będzie miejscem wypoczynku, rekreacji oraz doskonałym punktem widokowym na Wisłę. Wyposażono je między innymi w ławki i siedziska połączone z donicami dla ozdobnych traw. Pochylnia pozwala również na wodowanie jednostek pływających.

Organizatorem Wigilii było Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu przy wsparciu Miasta Bydgoszcz.

Sonda
Jak oceniasz inwestycje w Bydgoszczy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany