Nie żyje kobieta potrącona przez hulajnogę! 52-latka walczyła o życie w szpitalu

i

Autor: Shutterstock

Potwrona tragedia!

Nie żyje kobieta potrącona przez hulajnogę! 52-latka walczyła o życie w szpitalu

2022-09-15 13:43

Dramatyczne doniesienia z Bydgoszczy! W tamtejszym szpitalu zmarła 52-letnia kobieta, która 6 września 2022 roku na ul. Wojska Polskiego została potrącona przez hulajnogę. Sprawę nieszczęśliwego wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Nie żyje kobieta potrącona przez hulajnogę! 52-latka walczyła o życie w szpitalu

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek, 6 września w Bydgoszczy. Jak udało się nam ustalić, około godz. 16:10 na przystanku autobusowym znajdującym się w pobliżu kościoła i marketu Lidl przy ul. Wojska Polskiego, doszło do potrącenia 52-latki: w kobietę wjechała rozpędzona hulajnoga elektryczna. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do bydgoskiego szpitala. Bliscy bydgoszczanki apelowali w mediach społecznościowych do świadków zdarzenia. Wśród nich był Marcin Wrzosek, znany zawodnik MMA, dla którego poszkodowana była bliską krewną.

Zobacz: Potworny wypadek z elektryczną hulajnogą w Bydgoszczy. Poszkodowana matka chrzestna gwiazdy MMA

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Przewoził pasażera hulajnogą elektryczną. Zapłaci 2800 złotych mandatu

Niestety mimo usilnych starań lekarzy, poszkodowana w wypadku kobieta zmarła w środę, 14 września. Te przykre doniesienia potwierdza rzecznik bydgoskiej policji. Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje spotkają sprawcę zdarzenia. Trwa gromadzenie materiału dowodowego oraz przesłuchiwanie świadków. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratura.

Sonda
Hulajnoga elektryczna - prawo jazdy, żeby jeździć?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki