Niedźwiedzie w lesie pod Nakłem?! Nadleśnictwo wyjaśnia, co się stało

i

Autor: SHUTTERSTOCK, Nadleśnictwo Szubin/FACEBOOK "Uwaga!! Niebezpieczeństwo spotkania z niedźwiedziem" - kartki o takiej treści, z logo Nadleśnictwa Szubin, pojawiły się w lesie pod Nakłem

Kto rozwiesił kartki?

Niedźwiedzie w lesie pod Nakłem?! Nadleśnictwo wyjaśnia, co się stało

2022-09-23 21:09

"Uwaga!! Niebezpieczeństwo spotkania z niedźwiedziem" - kartki o takiej treści, z logo Nadleśnictwa Szubin, pojawiły się w lesie pod Nakłem. Do informacji odnieśli się w opublikowanym w piątek, 23 września, sami leśnicy, którzy uspokajają, że to nieprawdziwa informacja, a jej autorem nie jest nadleśnictwo. Kto ostrzega bywalców lasu przed niedźwiedziami?

Niedźwiedzie w lesie pod Nakłem?! Nadleśnictwo wyjaśnia, co się stało

Niedźwiedzie w lesie pod Nakłem? Nadleśnictwo Szubin dementuje zaskakujące informacje, które pojawiły się na drzewach. Treść komunikatu alarmującego o pojawieniu się drapieżników brzmi następująco: "Uwaga!! Niebezpieczeństwo spotkania z niedźwiedziami", ale leśnicy z Szubina, których logo pojawiło się również na kartkach, zapewniają, że to nieprawdziwa wiadomość. - Nic nie wiemy o tym, żeby niedźwiedzie pojawiły się w naszych lasach, ale jak tylko się u nas pojawią, na 100% wszystkich o tym powiadomimy - czytamy we wpisie na profilu facebookowym Nadleśnictwa Szubin. Nie uszedł on również uwadze internautów, którzy na ogół w żartobliwy sposób postanowili się odnieść do całego zdarzenia. "Tego niedźwiedzia to chyba wzięto z ul. Mickiewicza w Toruniu ?", "To na pewno kawał jakiegoś grzybiarza.???", "Niedźwiedź rzucił to wszystko i wyjechał z Bieszczad, na północ ??" - piszą w komentarz użytkownicy.

Czytaj też: Kurier stracił życie w koszmarnym wypadku. Tragedia na drodze niedaleko Brodnicy

Sonda
Lubisz zbierać grzyby?
Niedźwiedzie napełniają brzuszki przed snem