Taśma policyjna

i

Autor: materiały policji Tragiczny wypadek niedaleko Brodnicy. Zginął kierowca firmy kurierskiej

Tragedia na drodze

Kurier stracił życie w koszmarnym wypadku. Tragedia na drodze niedaleko Brodnicy

2022-09-23 8:24

Tragiczny wypadek w Górznie-Wybudowaniu niedaleko Brodnicy miał miejsce w minioną środę (21.09.2022 r.). Strażacy z KW PSP w Toruniu informują, że zginął kierowca, który uderzył w drzewo. To pracownik firmy kurierskiej.

Tragiczny wypadek w Górznie-Wybudowaniu. Nie żyje kierowca 

W tę feralną środę (21.09.2022 r.) ok. godziny 17:00, strażacy otrzymali informację o wypadku, do którego doszło na terenie powiatu brodnickiego. Obecne na miejscu służby ustaliły, że kierowca "dostawczaka" firmy kurierskiej uderzył w drzewo. Ratownikom medycznym nie udało się uratować jego życia. 43-letni mężczyzna zginął. Jak podaje portal czasbrodnicy.pl - przyczyną tragedii mogła być śliska nawierzchnia. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie. 

Czytaj też: Marek N. przez kilka miesięcy planował atak terrorystyczny na szkołę. Powstrzymał go woźny

Na miejscu pracowali m.in. strażacy z OSP Górzno, Brodnicy, policja i ratownicy medyczni.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Policja apeluje o ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam zadania. Wkraczamy w jesienną porę roku, pełną deszczów i nieprzyjemnych zjawisk meteo. Zachowajmy czujność i pamiętajmy, że droga hamowania może być dłuższa niż zazwyczaj.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE