Nocny drift na Starym Rynku w Bydgoszczy. Kierowca zapłacił gigantyczny mandat

i

Autor: Straż Miejska w Bydgoszczy Nocny drift na Starym Rynku w Bydgoszczy. Kierowca zapłacił gigantyczny mandat

Nocna fantazja na Starym Rynku w Bydgoszczy! Wszystko się nagrało [Wideo]

2022-06-22 12:35

Stary Rynek w Bydgoszczy, godzina trzecia w nocy. Dla 22-letniego kierowcy hondy to był doskonały czas i miejsce na kręcenie bączków. Policjanci byli jednak innego zdania. Kierowcę zatrzymali, a na do widzenia wlepili mu spory mandat. Nie ma co, nocne szaleństwo bywa drogie. Zobaczcie wideo z efektownego driftu!

Praktycznie każda ulica na starówce w każdym mieście jest monitorowana. Tak też jest w Bydgoszczy. W poniedziałek 20 czerwca br., około godziny 3:05 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył samochód marki Honda, który wjechał z ul. Grodzkiej w ul. Mostową w kierunku Starego Rynku. Kiedy kierowca dojechał na Stary Rynek, zaczął jeździć dookoła z dużą prędkością i z poślizgiem. Po chwili odjechał w kierunku ul. Focha. Informacja o zdarzeniu, a także numer rejestracyjny pojazdu zostały przekazane do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Zobaczcie nagranie ze Starego Rynku w Bydgoszczy i galerię ze zdjęciami! Pod nimi dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Tajemnicze zaginięcie 38-latka z Bydgoszczy. Gdzie jest Marcin Krajniewski? Ma charakterystyczny tatuaż [Zdjęcia]

Nocny drift na Starym Rynku w Bydgoszczy. Gigantyczny mandat dla kierowcy

Policjanci przejrzeli monitoring. Nie wiadomo, czy popularne bączki spodobały się stróżom prawa, czy też nie. W każdym razie kierowca hondy oprócz pouczenia otrzymał od policjantów mandat i to bynajmniej nie mały.

- Jego kwota to 2 tysiące złotych - mówi naszemu dziennikarzowi komisarz Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komedy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Jak widać na załączonym obrazku, nocne szaleństwo może bardzo drogo kosztować. Dla kierowcy to konkretna nauczka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy mandaty za wykroczenia drogowe powinny być wyższe także w Polsce?
Szalony drift na Starym Rynku w Bydgoszczy. Wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE