Kto zabił noworodka? Dziewczynka żyła tylko chwilę. Na ławie oskarżonych o mord matka i babcia [ZDJĘCIA]

2020-06-23 18:15

Natalia Z. (lat 30) urodziła dziewczynkę w Witkowie koło Tucholi. Ta zaraz po narodzinach została uduszona. Kobieta twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego. Cała winę zrzuca na swoją niedoszła teściową, Barbarę G. (63-l). Na badanie na wariografie zgodziła się Barbara G., a jej niedoszła synowa nie.

Witkowo: Noworodek uduszony. Kto jest winny? Na pewno w tej sprawie ktoś kłamie. Prokuratura zaproponowała Natalii Z. aby ta poddała się badaniu na wykrywaczu kłamstw. Kobieta się nie zgodziła. Na takie badanie zgodziła się za to Barbara G. Prokurator odmówił nam odpowiedzi na pytanie, jaki był jego wynik. Na pewno znalazł się on w aktach szokującej sprawy. 

Śmierć noworodka w Witkowie. Kto udusił maleńką dziewczynkę?!

We wtorek (23 czerwca) o godzinie 10 przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy rozpoczął się proces Natalii Z. i Barbary G. Pierwsza z pań oskarżona jest o dzieciobójstwo. Druga o zabójstwo. Natalii Z. grozi 5 lat więzienia, natomiast Barbarze G. od 8 lat do dożywocia. Kobiety dobrze się znają. Barbara G. to niedoszła teściowa Natalii Z. Ta była w związku z Błażejem G., synem pani Basi. Natalia i Błażej razem ze swoją roczną córeczką mieszkali w domku w Witkowie koło Tucholi razem w panią Basią.

PRZECZYTAJ: Dramatyczne wydarzenia w Witkowie. 30-letnia matka zabiła swoje dziecko?

20 lipca zeszłego roku Natalia krwawiła z dróg rodnych. Jej partner postanowił zawieść ją do lekarza. W tym czasie Barbara G. mówi, że przypadkowo znalazła zwłoki noworodka i dlatego zadzwoniła do syna. To Błażej G. o całej sprawie poinformował policję.

Natalia Z. została zatrzymana. Najpierw postawiono jej zarzut zabójstwa. Potem zmieniono na dzieciobójstwa. Grozi jej do 5 lat więzienia. Obie panie nie przyznają się do winy. Oskarżone odmówiły składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania. Obie płakały. Starsza chciała tylko zapytać swoją niedoszła synową, dlaczego ją oskarża. O to pytała podczas przesłuchań przez prokuratora.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.


Super Raport 23 VI (goście: Kamiński, Pietrzyk-Zieniewicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE