Osobówka wjechała w połamane drzewo! O krok od tragedii pod Żninem [ZDJĘCIA]

2022-01-18 7:43
Osobówka wjechała w połamane drzewo! O krok od tragedii pod Żninem
Autor: KPP Żnin

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (17 stycznia) w rejonie Wawrzynek (powiat żniński). Brał w nim udział samochód osobowy, który najechał na leżące na drodze konary drzewa. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Osobówka wjechała w połamane drzewo! O krok od tragedii pod Żninem

Do zdarzenia doszło wczoraj (17.01.22) kilkanaście minut po godz. 7.00 w rejonie Wawrzynek. Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce, zastali poważnie uszkodzony samochód osobowy oraz straż pożarną, która usuwała gałęzie z jezdni. - W toku podjętych czynności mundurowi ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Żnin, który kierował audi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w rezultacie czego najechał na leżące na jezdni gałęzie drzewa - wyjaśnia rzecznik żnińskiej policji.

Zobacz: Kujawsko-Pomorskie: Malutkie dziecko zatrzaśnięte w aucie! Interweniowała policja

Służby medyczne udzieliły na miejscu 24-latkowi niezbędnej pomocy. Na szczęście nie odniósł on poważniejszych obrażeń, pomimo, iż cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Droga w miejscu zdarzenia na czas prowadzonych czynności była nieprzejezdna.

Mieszkaniec gminy Żnin, który przyczynił się do zdarzenia, był trzeźwy i posiadał wymagane uprawnienia.  Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Drogowy incydent na Pradze. Uwaga! Choinka na ulicy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE