Kujawsko-Pomorskie: Malutkie dziecko zatrzaśnięte w aucie! Interweniowała policja

2022-01-17 13:22
Kujawsko-Pomorskie: Malutkie dziecko zatrzaśnęte w aucie! Interweniowała policja
Autor: pixabay.com

Policjanci z sępoleńskiej "drogówki" pomogli kobiecie, która nie mogła dostać się do swojego samochodu. Drzwi były zamknięte, a wewnątrz niego były zatrzaśnięte kluczyki oraz 1,5-roczny chłopiec.

W czwartek, 13 stycznia po 12.00 dyżurny sępoleńskiej policji odebrał telefon od zdenerwowanej kobiety, która poinformowała, że zatrzasnęła kluczyki w aucie, a w środku został jej 1,5-roczny syn. Na miejsce natychmiast wysłano patrol ruchu drogowego.

Zobacz: Wichura łamała drzewa jak zapałki! Kilkadziesiąt interwencji strażaków w Bydgoszczy i regionie [ZDJĘCIA]

- Mundurowi ustalili, że kobieta po wyjściu z samochodu, poszła do bagażnika wyciągnąć wózek dziecięcy, a kiedy wróciła po dziecko okazało się, że drzwi są zatrzaśnięte razem z kluczykami w środku - wyjaśnia rzecznik sępoleńskiej policji. Funkcjonariusze szybko znaleźli sposób, aby dostać się do środka, tak by nie uszkodzić jednocześnie auta. Chwilę później, mama i syn byli już razem. Na całe szczęście chłopiec był spokojny i przyglądał się całemu zajściu.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Kia zderzyła się z nieoznakowanym radiowozem, który gonił pirata drogowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE