Znamy szczegóły

Policja przerywa poszukiwania 66-letniej Marzeny! Jest przełom w sprawie [ZDJĘCIA]

2023-07-31 7:56

66-letnia bydgoszczanka wyszła z domu 27 lipca i ślad po niej zaginął. Zaniepokojona rodzina natychmiast powiadomiła policję i rozpoczęły się poszukiwania kobiety. Po kilkudziesięciu godzinach intensywnych działa, mundurowi przerwali akcję. Co się stało? Mamy najnowsze doniesienia!

Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny został powiadomiony przez rodzinę, że 66-letnia Marzena wyszła z miejsca zamieszkania 27 lipca 2023 r. z zamiarem udania się do syna mieszkającego w Fordonie. Kobieta jednak nigdy tam nie dotarła... Mundurowi priorytetowo potraktowali to zgłoszenie i przystąpili do działań. Rodzina zaginionej przekazała także, że bydgoszczanka ma problemy z orientacją w terenie, co jeszcze bardziej ich niepokoiło.

Zobacz: Drzewo runęło na auto pod Świeciem! 47-latek nie miał szans tego przeżyć [ZDJĘCIA]

Informacja o zaginięciu Marzeny pojawiła się także we wszystkich lokalnych serwisach informacyjnych. Przełom nadszedł do kilkudziesięciu godzinach. Służby zaangażowane w poszukiwania Małgorzaty oficjalnie zakończyły jej poszukiwania. - Kobieta została odnaleziona i oddana pod opiekę medykom - wyjaśnia nam kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!