Poważny wypadek na "trasie śmierci" Bydgoszcz - Toruń! Kierowca zakleszczony w pojeździe

2021-12-21 12:53
Poważny wypadek w Przyłubiu, na trasie Bydgoszcz - Toruń!
Autor: OSP Solec Kujawski / Facebook Poważny wypadek w Przyłubiu, na trasie Bydgoszcz - Toruń!

Do poważnego wypadku na trasie Bydgoszcz - Toruń doszło dziś (wtorek, 21.12.2021) przed godziną 7 rano. Przybyli na miejsce strażacy przekazali, że jeden z kierowców był zakleszczony w samochodzie ciężarowym. Uczestnicy ruchu zmagali się z poważnymi utrudnieniami.

Informację o utrudnieniach na dk nr 10 przekazał naszej redakcji dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. We wtorek (21.12.2021) ok. godziny 6:40 doszło do wypadku w Przyłubiu (trasa Bydgoszcz - Toruń). Z początku spływały do nas informacje o zderzeniu trzech samochodów ciężarowych. Dwa z nich zaliczyły "czołówkę". - W wyniku zderzenia w jednym z pojazdów zakleszczony został kierowca. Do jego uwolnienia konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Po sprawnej akcji poszkodowany z licznymi obrażeniami ciała został wydobyty z pojazdu, a następnie przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - podają na Facebooku przedstawiciele OSP Solec Kujawski. Zobaczcie zdjęcia z miejsca zdarzenia! Pod galerią dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Jasnowidz Jackowski jest pewny: TO KONIEC DOBROBYTU. W przepowiedni mówi o potężnej biedzie, bezrobociu i podwyżkach cen

Poważny wypadek na dk nr 10 w Przyłubiu. Poważne utrudnienia na trasie Bydgoszcz - Toruń

Strażacy z OSP Solec Kujawski przekazali również, że do szpitala z obrażeniami twarzy trafił także pasażer solówki. Działania straży pożarnej skupiały się na wykonaniu dostępu oraz ewakuacji z zakleszczonego pojazdu osoby poszkodowanej, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz posprzątaniu. 

- W działaniach brały udział 3 zastępy z OSP Solec Kujawski, 3 zastępy z JRG SP PSP Bydgoszcz oraz 1 zastęp z JRG 4 Bydgoszcz - informują przedstawiciele OSP Solec Kujawski.

Z początku droga była całkowicie zablokowana. Po godzinie 8:30 GDKiA przekazała, że wprowadzono ruch wahadłowy. Jej przedstawiciel dodał, że w zdarzeniu brały udział aż cztery pojazdy - trzy ciężarówki i bus. Przyczyny i okoliczności wyjaśni policyjne śledztwo. Służby apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE