Odmłodzenie skóry bez ingerencji skalpela? Laser DeLux zaprasza na najskuteczniejszy zabieg!

2020-01-20 8:05 Materiał sponsorowany
Pozbądź się zmarszczek bez ingerencji skalpela! Laser DeLux zaprasza na najskuteczniejszy zabieg!
Autor: Laser

Starzenie się skóry to proces, który prędzej czy później dotknie każdego. Nasza skóra traci jędrność, a na dodatek zaczynają pojawiać się zmarszczki, które spędzają sen z powiek wszystkim paniom. Na szczęście możemy opóźnić te zmiany, a także skutecznie z nimi walczyć. Z pomocą przychodzą eksperci z Laser DeLux w Bydgoszczy, który zdradzają szczegóły odmładzającego zabiegu DermaPEN. Poznajcie szczegóły!

Starzenie się skóry jest nieuniknionym procesem dotykającym każdego z nas. Ma na to wpływ wiele czynników, zarówno pochodzenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego. - Wraz z wiekiem skóra staje się mniej nawilżona, cieńsza, bardziej wiotka i skłonna do powstawania zmarszczek. Włókna skóry ulegają rozciągnięciu i uszkodzeniom, a ich produkcja zmniejsza się na skutek spadającej aktywności fibroblastów – wyjaśniają specjaliści z salonu Laser DeLux.

W procesie starzenia, w skórze zmniejsza się ilość naczyń krwionośnych, przez co jest ona słabiej odżywiona i dotleniona. Najczęściej objawem postępującego wieku jest szarzenie skóry i utrata blasku. Z wiekiem wzrasta również skłonność do powstawania przebarwień. 

Każda z pań chciałaby poznać sekret pięknej, rozświetlonej i młodej skóry bez defektów. Jak się okazuje jest to możliwe nie korzystając z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, wypełniaczy i botoksu, a to za sprawą urządzenia DermaPEN

Zabiegi DermaPEN zaleca się paniom, które borykają się m.in. z drobnymi i płytkimi zmarszczkami, rozstępami, różnego rodzaju bliznami i cellulitem. Dodatkowo wspomaga terapię wypadania włosów. 

Jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia DermaPEN?

Na samym początku kosmetolog wykonuje demakijaż, dezynfekuje skórę i nakłada maść znieczulającą. W kolejnym etapie wybiera odpowiednio dopasowany do potrzeb skóry preparat rewitalizujący. Wykonuje przejścia DermaPEN-em po skórze przy pomocy pulsujących igieł -  mikronakłuwanie zmusza ją do regeneracji i naturalnej odbudowy.

- W naszym salonie zabiegi frakcyjnego nakłuwania skóry wykonywane są najnowszym urządzeniem DermaPEN® 4. Jest to najbardziej skuteczna i bezpieczna metoda stosowana w mikronakłuwaniu skóry. Urządzenie zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: "Najlepsze Urządzenie Medyczne" - wyjaśnia bydgoski Laser DeLux.

Po zabiegu stosuje maskę, która posiada właściwości przyspieszające gojenie i łagodzące zaczerwienienie. Terapia przy użyciu urządzenia DermaPEN nie wyklucza z normalnego funkcjonowania. Skóra po zabiegu złuszcza się przez kilka dni - zazwyczaj trwa to ok. tydzień. 

Efekty zabiegów zależą od stanu i kondycji skóry. Jak zapewniają specjaliści, efekty są widoczne już po pierwszej kuracji. Jednak dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się wykonanie od 3 - 6 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu DermaPEN:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • trądzik w fazie aktywnej,
  • opryszczka w fazie aktywnej,
  • choroba nowotworowa.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, Laser DeLux zaprasza na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, który wyjaśni wszystkie szczegóły.

Pozbądź się zmarszczek bez ingerencji skalpela! Laser DeLux zaprasza na najskuteczniejszy zabieg!
Autor: Laser DeLux

Więcej informacji na temat zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN4® znajdziecie na stronie Laser DeLux. Zapraszamy także do osobistych konsultacji z kosmetologiem w salonie przy ul. Mieczysława Karłowicza 22 lok. 42 w Bydgoszczy lub dzwoniąc pod numer tel: 506 610 131.

Artykuł sponsorowany