Prawie bezchmurne niebo i coraz cieplejsze dni. A jednak czeka nas pogodowy armagedon

2020-04-08 12:49 EIB
Wiosna
Autor: shell_ghostcage/Pixabay.com

Meteorolodzy przygotowujący prognozę pogody dla Bydgoszczy nie mają wątpliwości. Dziś nad miastem niebo będzie niemalże bezchmurne. Złe wiadomości mają dla nas hydrolodzy. Już w kwietniu czekają nas pogodowe zawirowania. I choć dziś cieszymy się z pięknej pogody, wkrótce możemy zatęsknić za deszczem.

Synoptycy, którzy przygotowują prognozę pogody dla Bydgoszczy mówią, przewidują, że środa (8.04.2020) minie nam pod niemalże bezchmurnym niebem.

Termometry wskazywać dziś będą 19°C. Temperatura odczuwalna wynosić będzie dzisiaj 20°C. W nocy spadnie do 0°C. Południowy wiatr wiał będzie z prędkością 8 km/h. W porywach osiągając prędkość 13 km/h. Barometry wskazywać będą w środę 1029 hPa. Biomet będzie korzystny.

Złe wiadomości mają natomiast hydrolodzy, którzy zapowiadają w naszym regionie potężne susze. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ: Czeka nas kolejny horror! Tak źle jeszcze nie było. Prognozy są bezlitosne. Przed nami potężna susza!

Nim wyjdziecie z domu pamiętajcie o tym, żeby zachować wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa i bez wyraźnej potrzeby nie wychodzić na zewnątrz.

PRZECZYTAJ: Jasnowidz Jackowski przewiduje koszmar Polaków i całego świata. Co zobaczył w swojej wizji?

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Krzysztof Gawkowski (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.