Tragiczne wieści

Przerażająca śmierć kierowcy na DK 91. Koszmar rozegrał się po zmroku [ZDJĘCIA]

2023-01-03 8:19

Kujawsko-pomorskie: Tragiczny w skutkach wypadek na DK 91 w miejscowości Nowe Marzy. W poniedziałek (2 stycznia 2022 r.), w godzinach popołudniowych zginął tam kierowca samochodu osobowego, który został zakleszczony w pojeździe. Drugi z poszkodowanych trafił do szpitala. Na portalu se.pl prezentujemy zdjęcia z tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 2 stycznia, po godzinie 18:00 na terenie miejscowości Nowe Marzy (woj. kujawsko-pomorskie). Czołowo zderzyły się tam toyota corolla i skoda octavia. Kierowca tego pierwszego pojazdu, z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Mężczyzna był zakleszczony w swoim pojeździe. Mimo wysiłków strażaków i ratowników medycznych nie udało się uratować jego życia. Kierowca skody trafił do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. - Droga krajowa była zablokowana. Na miejscu działały 4 zastępy SP - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Tragiczny wypadek na DK 91 w Nowych Marzach. Trwa śledztwo

Śledztwo w sprawie tej poruszającej tragedii prowadzą miejscowi policjanci pod nadzorem prokuratora. W tej chwili wiemy na pewno, że do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Na miejsce dotarli m.in. przedstawiciele OSP Górna Grupa, OSP Fletnowo i strażacy ze Świecia. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia.

Pod tekstem prezentujemy - ku przestrodze - galerię zdjęć z wypadku na DK 91. Materiały dzięki uprzejmości strażaków z KP PSP w Świeciu i OSP Górna Grupa.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala
Nasi Partnerzy polecają