Groźny wypadek

Mogilno. Ciężarówka z żywymi kurczakami wpadła do rowu! Strażacy wyciągali ją przez kilka godzin [ZDJĘCIA]

2023-01-02 14:15

Chwile grozy na kujawsko-pomorskich drogach! W niedzielę, 1 stycznia dyżurny SKKP PSP w Mogilnie odebrał zgłoszenie o samochodzie ciężarowym, który utknął w przydrożnym rowie jednocześnie blokując drogę. Sytuacja wymagała natychmiastowej pomocy, ponieważ mężczyzna przewoził żywe kurczaki.

Mogilno. Ciężarówka z żywymi kurczakami wpadła do rowu!

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok. - O godz. 19:35 dyżurny SKKP PSP w Mogilnie odebrał zgłoszenie o samochodzie ciężarowym, który utknął w przydrożnym rowie jednocześnie blokując drogę. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano kierowcę pojazdu, który poinformował KDR o zjechaniu naczepy do przydrożnego rowu. Droga całkowicie zablokowana ze względu na stojący na niej ciągnik siodłowy i część naczepy - wyjaśnia rzecznik KP PSP Mogilno.

Zobacz zdjęcia!

Jak udało się nam ustalić, w naczepie przewożone były żywe kurczaki. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu pojazdów pod kątem wycieków oraz kierowaniu ruchem. Na miejsce wezwano specjalny pojazd pomocy drogowej, który wydostał naczepę z rowu. Cała akcja trwała blisko 5 godzin!

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Wypadek na budowie linii tramwajowej w Olsztynie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki