BrzydUla 2 sezon odc. 21. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 21. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)

Quiz. Legendarna Violetta Kubasińska z serialu BrzydUla. Znasz jej powiedzonka?

2020-11-17 6:00

Jesteś fanem serialu BrzydUla? W 2008 roku nie wyobrażałeś sobie, żeby nie być na bieżąco z najnowszymi odcinkami, a powiedzonka Violetty Kubasińskiej na dobre weszły do twojego języka? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Quiz. Legendarna Violetta Kubasińska z serialu BrzydUla. Znasz jej powiedzonka?

BrzydUla to polski serial obyczajowo-komediowy, który emitowany był na antenie TVN od 6 października 2008 do 22 grudnia 2009 oraz ponownie od 5 października 2020 na antenie TVN 7. Serial oparty jest na kolumbijskim oryginale Yo soy Betty, la fea.

BrzydUla to serial opowiadający o losach Uli Cieplak. To niezbyt urodziwa, ale pracowita i inteligentna ekonomistka, która została zatrudniona w renomowanym domu mody „Febo & Dobrzański”. Ula dzięki swojej pracowitości pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Bohaterka skrycie podkochuje się w swoim szefie, Marku Dobrzańskim, prezesie firmy. W główne role wcielili się Julia Kamińska i Filip Bobek.

W serialu pojawia się wiele barwnych postaci, a wśród nich Violetta Kubasińka (grana przez Małgorzatę Sochę), która szybko zyskała rzesze fanów. To właśnie przekręcone powiedzenia i nieprawdopodobne sytuacje, w które potrafi wpakować się Violetta powodują, że ma ona coraz większą liczbę fanów.

Dziś zapraszamy was do zmierzenia się z quizem, w którym pojawią się powiedzonka Violetty.

Po najlepsze aktualne informacje o serialach zapraszamy na superseriale.se.pl.

Zobacz także: Ile wiesz o Joannie Chyłce z książek Remigiusza Mroza? Rozwiąż nasz quiz!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają