31. finał akcji

Retro Karawana dla WOŚP. Wyjątkowa parada ulicami Bydgoszczy i regionu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-01-29 14:59

Zabytkowe auta wyjechały na ulice! W niedzielę, 29 stycznia podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się specjalny przejazd unikatowych aut. Zobaczcie naszą relację!

Retro Karawana dla WOŚP. Wyjątkowa parada ulicami Bydgoszczy i regionu

Retro Karawana przejechała dla WOŚP 2023. Wyjątkowa parada ulicami Bydgoszczy

Zabytkowe samochody wystartowały z Bydgoszczy i ruszyły w podróż po regionie. Za nami kolejna Retro Karawana, która pojechała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Wsiadamy w swoje pojazdy i jedziemy na trasę, która jest powtórzeniem zeszłorocznej trasy, ponieważ w tych punktach zaprosili nas ponownie. Nasi przyjaciele w tych miejscowościach zorganizowali takie małe finały, gdzie mieszkańcy spotykają się, robią ognisko - mówił dziennikarzom Radia ESKA Adam Niedzwiecki, organizator Retro Karawany tuż przed starem.

Zobacz: WOŚP 2023 w Bydgoszczy. Moc atrakcji w centrum miasta [ZDJĘCIA]

Jak przekazała ESKA, samochody zatrzymywały się na dłużej w kilku punktach. Początek Retro Karawany na parkingu Pesy przy ul. Pileckiego. Potem kierowcy zatrzymali się w Łochowicach, gdzie przyjął ich Klub Miłośników Starej Techniki Skansen Łochowice. Następnie przystanek w Nakle, gdzie uczestnicy pojawili się w Prywatnym Muzeum Historii „Garaż PRL-u”. Po krótkim postoju kierowcy ruszyli do Gliszcza, gdzie oczekiwał ich sołtys i okoliczni mieszkańcy. Meta w Bydgoszczy.

Zobaczcie naszą relację!

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Nasi Partnerzy polecają