Senior wyszedł po gazety i już nie wrócił. 76-latka znaleziono w zaroślach

i

Autor: KMP Bydgoszcz

Znamy szczegóły

Senior wyszedł po gazety i już nie wrócił. 76-letniego Juliana znaleziono w zaroślach

2023-12-08 10:54

Fordońscy policjanci poszukiwali 76-letniego Juliana O. Mężczyzna wyszedł z domu i do niego nie powrócił. Podczas akcji poszukiwawczej bydgoscy funkcjonariusze wspierani byli przez inne służby oraz ochotników. Odnaleźli go policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej. Mężczyzna leżał w zaroślach...

W środę, 7 grudnia rano fordońscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu starszego mężczyzny. - Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie i ustalili dokładny rysopis zaginionego. Z zebranych informacji wynikało, że 76-latek wyszedł z domu udając się po gazety i nie powrócił - wyjaśnia nam rzecznik bydgoskiej policji.

Sytuacja była niepokojąca, szczególnie ze względu na wiek mężczyzny, jego stan zdrowia oraz panujące warunki atmosferyczne. O zaginięciu zostały powiadomione patrole. W poszukiwaniach wzięli udział policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej i jednostek podległych, wspierani przez inne służby i ochotników. Mundurowi sprawdzali fordońskie ulice i okoliczne tereny.

Przełom w sprawie nastąpił w czwartek, 8 grudnia około godziny 2:30. To wtedy policjanci, sprawdzając teren łąk i lasu w rejonie ulicy Majowej, odnaleźli 76-latka w zaroślach. Natychmiast na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Medycy po zbadaniu mężczyzny stwierdzili, iż nie wymaga on hospitalizacji. Chwilę później policjanci przekazali Seniora pod opiekę rodziny.

Policjanci dziękują wszystkim mieszkańcom Fordonu i innym osobom zaangażowanym w poszukiwania.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają