Sprawca kolizji uciekł do lasu. Miał ku temu powody

2020-09-18 10:55 EIB
Sprawca kolizji uciekł do lasu. Miał ku temu powody
Autor: Pixabay Sprawca kolizji uciekł do lasu. Miał ku temu powody

Policjanci z Szubina zatrzymali 52-latka, który w jednej z podszubińskich wsi spowodował zdarzenie drogowe i uciekł z miejsca. Szybko został zatrzymany. Wtedy okazało się, że miał powody, by uciekać.

W minioną środę (16.09.20) dyżurny szubińskiego komisariatu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w jednej z wsi. Kiedy na miejsce dojechali dzielnicowi okazało się, że kierowca renault, który zawracając na trasie doprowadził do zderzenia z oplem, zaraz po zdarzeniu uciekł do pobliskiego lasu. Na podstawie informacji przekazanych przez osoby uczestniczące w kolizji mundurowi ustalili kto prowadził renault.

Zobacz: Sprawca śmiertelnego wypadku trafił do aresztu. Nie żyje młody chłopak [ZDJĘCIA]

52-letni mieszkaniec szubińskiej gminy został zatrzymany kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. Okazało się, że miał on powody, by uciekać. Prowadził pojazd wbrew sądowemu zakazowi, a po wtóre, był poszukiwany do odbycia kar pozbawienia wolności za przestępstwa z przeszłości.

Tego samego dnia kierowca usłyszał zarzuty za złamanie sądowego zakazu i otrzymał mandat za spowodowanie kolizji. Następnie policjanci dowieźli go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Wypadek motocyklisty w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.