Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo! Wśród rannych 6-letni chłopczyk

2021-10-20 13:51
Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo! Groźny wypadek pod Żninem
Autor: KPP w Żninie Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo! Groźny wypadek pod Żninem

Kolejny wypadek na drogach Kujaw i Pomorza! Policjanci ze Żnina wyjaśniają okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło wczoraj (19 października) w miejscowości Brudzyń. Łącznie aż trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo! Groźny wypadek pod Żninem

Wczoraj (19 października) o godzinie 13:30, dyżurny żnińskiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Brudzyń w gminie Janowiec Wlkp. - Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat Cinquecento, 63-latek, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze drogi i uderzył w przydrożne drzewo - wyjaśnia rzecznik żnińskiej policji.

Zobacz: Bydgoszcz: Pożar samochodu dostawczego na ul. Fordońskiej [ZDJĘCIA]

Kierowca, jak i 58-letnia pasażerka pojazdu, zostali przewiezieni do żnińskiej lecznicy, natomiast 6-letni chłopiec został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Bydgoszczy. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzą funkcjonariusze z janowieckiego komisariatu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Ukradł hondę civic. Mieszkańcowi Torunia grozi 5 lat więzienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE