Sukces kryminalnych ze Świecia i Grudziądza. Zlikwidowali plantację konopi indyjskich [ZDJĘCIA]

2020-06-05 20:18 KORZ / KM
Plantacja konopi indyjskich zlikwidowana. Sukces funkcjonariuszy ze Świecia i Grudziądza
Autor: KPP w Świeciu Plantacja konopi indyjskich zlikwidowana. Sukces funkcjonariuszy ze Świecia i Grudziądza

Akcja policjantów w gminie Dragacz (województwo kujawsko-pomorskie). Kryminalni ze Świecia wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego z Grudziądza zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 22 krzaki marihuany, blisko 326 gram amfetaminy, dwie wagi oraz woreczki strunowe.

Kryminalni ze Świecia, wspólnie z Kryminalnymi z Grudziądza od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą nielegalnej uprawy narkotyków, która miała się znajdować na jednej z posesji w gminie Dragacz (województwo kujawsko-pomorskie). W czwartek (4 czerwca) policjanci przeszukali posesję 33-letniego mieszkańca wspomnianej wcześniej gminy, u którego na poddaszu ujawnili plantację marihuany. Zabezpieczono 22 krzaki konopi indyjskich, blisko 326 gram amfetaminy, dwie wagi, oraz woreczki strunowe.

- 33-latek usłyszał zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za powyższe przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje nas sierż.szt. Damian Ejankowski z KPP w Świeciu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.