Święto ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy

2020-09-16 16:57 EIB
Święto ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy
Autor: UM Bydgoszcz Święto ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy

Powoli kończy się sezon letni i jeśli ktoś długo nie odwiedzał ulicy Magdzińskiego, piątek 18-go będzie do tego najlepszą okazją. Od godz. 15:00 odbędzie Magdzińskiego FEST. Wieczorem warto zabrać ze sobą aparat.

Magdzińskiego FEST to nowe wydarzenie mające na celu pokazanie coraz szerszej oferty gastronomicznej na tej ulicy. Na jej krótkim odcinku, który jest obecnie deptakiem, funkcjonuje dziś dwanaście lokali gastronomicznych, a 18-go września otwiera się kolejny. Miłośnicy różnorodności znajdą tu dania kuchni chińskiej, kuchnię Indii, Włoch, Ameryki, a także potrawy z rejonu Bliskiego Wschodu. Ulica to także dobrze już znane miejsce spotkań towarzyskich i relaksu. Jej oferta zaczyna się od kawy, a kończy na najbardziej wyszukanych koktajlach z całego świata.

Zobacz także: Terenowa Masakra w Myślęcinku już w weekendNajbliższy piątek to świetna okazja, by poznać jej atrakcje bliżej. Od godz. 15:00 będziemy mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych potraw, koktajli, a także atrakcyjnych ofert cenowych. Popołudnie i wieczór będą jednak jeszcze ciekawsze. Specjalnie na to wydarzenie przygotowano efektowne podświetlenie elewacji, które stworzy doskonałe tło do robienia zdjęć. Klimatu doda rozbrzmiewająca tego dnia muzyka. A na najmłodszych czekają pokazy puszczania ogromnych baniek mydlanych. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano także konkurs foto. Więcej szczegółów na profilu wydarzenia, link TUTAJ.

Święto odbywa się z inicjatywy Macieja Bakalarczyka, menedżera Śródmieścia.

Komunikacja miejska po otwarciu trasy na ul. Kujawskiej w Bydgoszczy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.