Szczepionka na koronawirusa. Rusza specjalna infolinia dla woj. kujawsko-pomorskiego [NUMER TELEFONU]

2021-01-18 13:40 eib
Szczepionka na koronawirusa. Rusza specjalna infolinia dla woj. kujawsko-pomorskiego [NUMER TELEFONU]
Autor: Pixabay Szczepionka na koronawirusa. Rusza specjalna infolinia dla woj. kujawsko-pomorskiego [NUMER TELEFONU]

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy uruchomi dodatkową infolinię dla mieszkańców regionu dotyczącą Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Pod numerem telefonu 52 349-75-93 będzie można uzyskać informacje związane z procedurą szczepień dla obywateli. Infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:00.

Spis treści

  1. Szczepienia na koronawirusa w województwie kujawsko-pomorskim. Rusza specjalna infolinia
  2. Szczepienia na koronawirusa w Bydgoszczy. Podpowiadamy jak i gdzie zapisać się na szczepienie

Szczepienia na koronawirusa w województwie kujawsko-pomorskim. Rusza specjalna infolinia

Specjalne infolinie do spraw szczepień na koronawirusa działają również w każdej gminie województwa kujawsko-pomorskiego. Pełna lista numerów telefonów znajduje się na TUTAJ.

- Jednocześnie informujemy, że pod numerem 989 można kontaktować się z ogólnopolską, całodobową i bezpłatną infolinią, pod którą można uzyskać informacje na temat szczepień, a także dokonać rejestracji - mówią przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są TUTAJ.

Zobacz także: Napad z bronią w Bydgoszczy! Przerażona ekspedientka oddała pieniądze [WIDEO, ZDJĘCIA]

Szczepienia na koronawirusa w Bydgoszczy. Podpowiadamy jak i gdzie zapisać się na szczepienie

15 stycznia ruszyła ogólnopolska rejestracja na szczepienia przeciw koronawirusowi dla seniorów, którzy ukończyli 80 lat. 22 stycznia będą mogły zarejestrować się osoby po 70 roku życia. Podpowiadamy jak i gdzie zapisać się na szczepienie. Przeczytaj więcej na ten temat TUTAJ.

Napad na sklep w Bydgoszczy. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE