Szok w Więcborku! 15-latek przyszedł do szkoły kompletnie pijany. Trafił do szpitala

2021-10-22 11:01
Pijany nastolatek
Autor: SHUTTERSTOCK Szok w Więcborku! 15-latek przyszedł do szkoły kompletnie pijany. Trafił do szpitala

To się nie mieści w głowie! 15-letni uczeń szkoły średniej w Więcborku przyszedł do placówki kompletnie pijany! Sytuacja była na tyle poważna, że nauczyciele zdecydowali się wezwać pogotowie ratunkowe. Nieodpowiedzialny nastolatek trafił do szpitala, a policja przekazała sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich.

Szok w Więcborku! 15-latek przyszedł do szkoły kompletnie pijany. Trafił do szpitala

Takiej sytuacji na Kujawach i Pomorzu jeszcze nie było! Jak informuje Gazeta Pomorska, w poniedziałek (18 października) niepełnoletni uczeń jednej z więcborskich szkół średnich przyszedł na zajęcia lekcyjne pod wpływem alkoholu. Stan 15-latka zauważył nauczyciel, który zdecydował o wezwaniu do placówki policji oraz pogotowia ratunkowego.

Zobacz: Koronawirus w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu! Zarażeni nauczyciele i dyrektor

- Podjęliśmy interwencję i z naszej strony taka informacja zostanie skierowana do sądu rodzinnego i nieletnich, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie – mówi dziennikarzom "Pomorskiej" asp. Małgorzata Warsińska, oficer prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim.

Według ustaleń gazety, nastolatek czuł się bardzo źle i w związku z tym zdecydowano się na zabranie go do szpitala. Na razie nie wiadomo, kto kupił 15-latkowi alkohol, ani w jakich okolicznościach doszło do jego wypicia. Sprawę bada sępoleńska policja.

Sonda
Czy kary za sprzedaż alkoholu nieletnim powinny zostać podwyższone?
Marsz dla Życia i Rodziny 2021. Radosny tłum przeszedł ulicami Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE