Ktoś obrzucił nagrobek kostką brukową! Bydgoska policja szuka świadków

2021-10-21 11:21
Ktoś obrzucił nagrobek kostką brukową! Bydgoska policja szuka świadków
Autor: pixabay.com Ktoś obrzucił nagrobek kostką brukową! Bydgoska policja szuka świadków

Uwaga bydgoszczanie! Policjanci z Błonie prowadzą śledztwo w sprawie zniszczenia nagrobka na jednej z bydgoskich nekropolii. - Prosimy o kontakt świadków, którzy cokolwiek wiedzą na ten temat - apelują funkcjonariusze.

Ktoś obrzucił nagrobek kostką brukową! Bydgoska policja szuka świadków

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia nagrobka, znajdującego się na terenie cmentarza przy ul. Lotników 2 w Bydgoszczy. - Zdarzenie miało miejsce w okresie od 09 do 16 lipca 2021 r. Wówczas nieustalony sprawca bądź sprawcy uszkodzili nagrobek poprzez obrzucenie go kostką brukową. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ich ustalenia - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Zobacz: Potężna wichura przejdzie przez Bydgoszcz i region! IMGW: "Zagrożenie zdrowia i życia" [21.10.2021]

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 64, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III E- 5037/21.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskich policjantów?
W biały dzień ukradł rower i zniknął. Szuka go policja z Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE