Tajemnicze zaginięcie 33-latka z Bydgoszczy. Gdzie jest Kamil Turzyński?

2021-09-20 15:35
Zaginiony Kamil Turzyński z Bydgoszczy
Autor: KWP w Bydgoszczy / Magdalena-Witt Ratowska Tajemnicze zaginięcie 33-latka z Bydgoszczy. Gdzie jest Kamil Turzyński?

Bydgoszcz. Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 33-latka, który 14 września 2021 wyszedł z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. - Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny - przekazuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Tajemnicze zaginięcie 33-latka z Bydgoszczy. Gdzie jest Kamil Turzyński?

Ważny komunikat bydgoskich policjantów. Zaginął mieszkaniec grodu nad Brdą. W poniedziałek (20.09.2021) Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu 33-letniego Kamila Turzyńskiego, który w dniu 14 września 2021 r. około godz. 17.00 wyszedł z domu zabierając ze sobą rower górski koloru grafitowo-popielatego. - Mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną - przekazuje nam kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Czytaj też: Szukała jej policja, GOPR i Straż Graniczna. 15-letnia Ola... świętowała urodziny w Bieszczadach

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy długie koloru czarnego spięte w kitkę długości do ramion, zarost: krótka broda i wąsy, oczy koloru ciemnego.

Ubiór zaginionego: 33-latek ubrany był w bluzkę z krótkim rękawem koloru szarego, kurtkę przejściową koloru szarego, spodnie typu jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego. Przyjrzyjcie się uważnie zamieszczonej wyżej fotografii!

- Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112 - apeluje kom. Lidia Kowalska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Marsz dla Życia i Rodziny 2021. Radosny tłum przeszedł ulicami Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE