Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-10-17 9:43
Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Autor: Anna Gołata

Tysiące czarnych krążków z najrozmaitszymi gatunkami muzycznymi w jednym miejscu! W sobotę (16 października) po raz kolejny w CH Focus kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych z całej Polski zaprezentowali winyle z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, pop, po muzykę polską czy filmową.

Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy

Targi winyli to druga edycja wydarzenia, która po raz pierwszy w bydgoskim centrum miała miejsce na początku roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Minione spotkanie miłośników muzyki spod igły i czarnych krążków również przyciągnęło tłumy!

Czytaj także: Wysoka wygrana w Eurojackpot w powiecie bydgoskim! Gdzie kupiono szczęśliwy los?

Zobaczcie zdjęcia!

Podczas Targów Winyli na odwiedzających czekały tysiące nowych i używanych płyt, które zjechały do Bydgoszczy z różnych stron kraju. Wystawcy zaprezentowali albumy z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znalazły się wielkie hity, bestsellery i perełki kolekcjonerskie. Przez cały dzień każdy mógł zakupić, sprzedać lub wymienić się swoimi zbiorami.

Sonda
Zbierasz winyle?
Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE