Targi Przyjazne Rodzinie po raz kolejny w Bydgoszczy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-10-21 13:59

Były zabawy i animacje, fotobudka i gry planszowe. Można było nakarmić alpaki i poobserwować karaczany, a dziewczynki wracały do domu z fryzurami w kształcie serca. Za nami Targi Przyjazne Rodzinie. Na Zawiszy prezentowały się firmy, które włączyły się do programu Bydgoska Rodzina 3+.

- Partnerzy programu Bydgoska Rodzina 3+ przygotowali masę atrakcji dla całych rodzin, warsztaty, najróżniejsze atrakcje, trampoliny - jest co robić – mówi Dorota Glaza, koordynator ds. wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Urzędzie Miasta Bydgoszczy.

Pojawiły się także stoiska dedykowane najmłodszym. - To są gryzaczki z makramowymi dekoracjami. One są dodatkiem do tzw. Koszy Mojżesza. To jest pełna ekologia bez nieprzyjemnych składników, które mogą się zdarzyć w gryzakach z plastiku.

Na targach nie zabrakło również szkół językowych. - Uczymy dzieci angielskiego od 3 miesiąca życia. Robimy to w taki sam naturalny sposób, w jaki rodzice uczą swoje dzieci języka polskiego. Przez zabawę, przez naturalne zanurzenie w języku.

Dziewczynki najczęściej wychodziły z targów zachwycone. Z piękną fryzurą w kształcie serca. Na targach prezentował się też Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Sandra Tyczyno – rzecznik parku przyjechała z wielkimi karaczanami.

Targi organizowane były w ramach IV Forum Dużej Rodziny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE