Tata chorej na SMA Zosi zebrał całą sumę na lek! Boże, to się naprawdę udało!

i

Autor: siepomaga.pl Tata chorej na SMA Zosi zebrał całą sumę na lek! "Boże, to się naprawdę udało!"

To prawdziwy cud!

Tata chorej na SMA Zosi zebrał całą sumę na lek! "Boże, to się naprawdę udało!"

2022-12-16 12:47

Udało się zebrać całą kwotę na najdroższy lek świata - to aż 9,5 mln zł! Zosia Szcześniewska z Wałdowa cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Tata Zosi i najbliżsi podjęli heroiczną walkę o życie dziewczynki - wyjaśnia Radio Eska w Bydgoszczy, które od samego początku wspierała zbiórkę na rzecz dziewczynki.

Tata chorej na SMA Zosi zebrał całą sumę na lek! "Boże, to się naprawdę udało!"

- Jestem niesamowicie szczęśliwy – powiedział nam Tomasz Szcześniewski z Wałdowa, który dla swojej córki podjął walkę o najdroższy lek świata. Mała Zosia cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni i potrzebowała aż 9,5 mln zł na terapię genową. Udało się zebrać całą kwotę!

- Dopiero do mnie dociera, z jak wielką empatią, miłością i dobrymi sercami się spotkaliśmy po drodze. 9,5 mln zł to ogrom pieniędzy. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie objętości, jakiej potrzebowałbym, by zgromadzić tak wielką kwotę. To wszystko dostaliśmy ze szczerości serca - mówił dziennikarzom Radia Eska Tomasz Szcześniewski.

Tata Zosi przyznaje, że przed nimi jeszcze dużo ciężkiej pracy. - Trzeba pozamykać sprawy zbiórkowe w terenie, zamknąć wszystko w 100 procentach, oddać pożyczony sprzęt, a także doprowadzić Zosię do Lublina, gdzie będzie miała podanie terapii genowej. Najprawdopodobniej pierwsze badania będą pomiędzy świętami a Nowym Rokiem. Jeśli wszystko będzie dobrze, to podanie terapii genowej będzie miało miejsce już w pierwszej połowie stycznia - dodaje.

Tomasz Szcześniewski wraz z najbliższymi podjął heroiczną walkę o życie dziewczynki. Między innymi przeszedł z Zakopanego na Hel. Po drodze zbierał pieniądze na leczenie córki. Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?
W Bydgoszczy nadal jest potrzebna pomoc dla uchodźców z Ukrainy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany