TERRORYZOWAŁ mieszkańców Bydgoszczy. Atakował deską z GWOŹDZIEM i nożem. Stał we krwi

2020-07-10 18:43 Michał Górecki
Bydgoszcz. 20-letni rzeźnik terroryzował mieszkańców!
Autor: policja Bydgoszcz. 20-letni rzeźnik terroryzował mieszkańców!

Bydgoska policja zarządziła obławę na niezwykle brutalnego 20-latka. To śledztwo musiało przebiegać szybko, policjanci wpadli na napastnika z nożem w ręku. Sceny jak z horroru: po nożu i koszulce spływała krew.

Brutalny i krwawy tydzień w Bydgoszczy. 20-latek terroryzował mieszkańców od 2 lipca. Wszystko zaczęło się przy ul. Matejki, tam mężczyzna dokonał pierwszego napadu. Jeden z mieszkańców Bydgoszczy otarł się o śmierć, kiedy 20-latek zaatakował go fragmentem ramy okiennej z wystającym gwoździem. Zażądał telefonu komórkowego, a jego właściciel skończył w szpitalu. Kiedy ta sprawa została zgłoszona na śródmiejską policję, funkcjonariusze zaczęli poszukiwania. A to był dopiero początek.

Bydgoszcz. Krwawe ataki trwały blisko tydzień

Policjanci wyjechali na patrol we wtorek 7 lipca. W ten sposób trafili na podejrzanego. Po białej koszulce i nożu spływała krew.

Mundurowi w trakcie patrolu zauważyli i zatrzymali podejrzewanego. 20-latek miał przy sobie zakrwawiony nóż i ślady z krwią na koszulce

- przekazuje bydgoska policja.

Zatrzymanie bydgoskiego rzeźnika i niepokojące odkrycie

Podczas zatrzymania okazało się, że podejrzany 20-latek ma przy sobie legitymację ZUS, wystawioną na inne nazwisko. Zaniepokojeni policjanci zaczęli się domyślać, że zbrodnia popełniona przy u. Matejki nie była jedyną...

Kiedy brutal trafił do aresztu, funkcjonariusze zaczęli łączyć fakty.

[...] Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Zatrzymany dokonał kolejnego rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jak się okazało, tego samego dnia wczesnym rankiem (07.07.2020) napadł na mężczyznę przy ulicy Nadrzecznej w Bydgoszczy

Jak udało się ustalić, przy tym napadzie chodziło już nie o telefon, a...amfetaminę! Mężczyzna najpierw bił, później pytał o narkotyki. Kiedy usłyszał, że jego ofiara nie ma tego, czego chce, zabrał mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Przestraszony mężczyzna pogodził się ze stratą i zaczął uciekać. To nie wystarczyło napastnikowi - zadał mu kolejne ciosy nożem. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.

Śledczy ze śródmiejskiego komisariatu przekazali materiały dowodowe prokuraturze. Zatrzymany został doprowadzony przed oblicze prokuratora. Oskarżyciel przedstawił mu dwa zarzuty dotyczące rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego skutkiem było też uszkodzenie ciała. Po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt.

W czwartek (09.07.2020) sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Jechał pod prąd! Nagranie mrozi krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.