To nie mieści się w głowie! Rozbój w biały dzień. Napastnicy mieli niebezpieczną broń

2021-03-05 21:26 eib
To nie mieści się w głowie! Rozbój w biały dzień. Napastnicy mieli niebezpieczną broń
Autor: Pixabay To nie mieści się w głowie! Rozbój w biały dzień. Napastnicy mieli niebezpieczną broń

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia odpowiedzą 29 i 34-letni mężczyzna, zatrzymani przez policjantów z Grudziądza. Mężczyźni dokonali rozboju w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą za kratami.

W niedzielę (28.02) policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań na terenie Grudziądza wtargnął mężczyzna i grożąc właścicielowi mieszkania nożem obezwładnił go, a następnie ukradł z mieszkania pieniądze oraz sprzęt elektroniczny. Drugi mężczyzna stał na klatce na „czatach”. Po zabraniu pieniędzy i sprzętu uciekli. Grudziądzcy policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia i zebraniu wstępnych danych o sprawcach, przystąpili do ich poszukiwań. Sprawcy nie długo cieszyli się wolnością. Jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani przez patrol. 29 i 34-latka przewieziono do grudziądzkiej komendy, gdzie następnie trafili do policyjnego aresztu.

Po zebraniu materiału dowodowego oboje mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ponadto na wniosek policjantów i prokuratora, sąd w wobec podejrzanych zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyznom  grozi kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Koszmar Radka i Rafała może się skończyć? Po naszej publikacji JEST NADZIEJA! Trwa wielka zbiórka pieniędzy

Napad na jubilera w Karpaczu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE