To ON nakradł na NIEBOTYCZNĄ sumę! Szuka go policja. Zobacz zdjęcia

2021-03-04 12:35 eib
To ON nakradł na NIEBOTYCZNĄ sumę! Szuka go policja. Zobacz zdjęcia
Autor: KWP Bydgoszcz To ON nakradł na NIEBOTYCZNĄ sumę! Szuka go policja. Zobacz zdjęcia

Wielka kradzież w sklepie w galerii handlowej "Zielone Arkady" w Bydgoszczy. Doszło do niej na początku lutego 2021 roku. Mężczyzna ubrany w jasno-brązową kurtkę, czarne spodnie, skórzane buty koloru jasno-brązowego i założonym ciemnym kaszkietem na głowie okradł jeden ze sklepów. Starty szacowane są na 1 800 złotych! Poniżej znajdziesz galerię zdjęć z wizerunkiem poszukiwanego mężczyzny.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach, które znajdziecie w galerii poniżej. Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w dniu 6 lutego 2021 roku w godzinach 10:30-10:45 w jednym ze sklepów galerii handlowej „Zielone Arkady” przy ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Tam, mężczyzna ubrany w jasno-brązową kurtkę, czarne spodnie, skórzane buty koloru jasno-brązowego i założonym ciemnym kaszkietem na głowie ukradł skórzaną kurtkę. Straty oszacowano na blisko 1800 złotych.

Zobacz także: Koszmar Radka i Rafała trwa. Chłopcy trafili do domu dziecka na Śląsku. Ich mama płacze, ale się nie poddaje

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerami 47 751-53-26, całodobowo 47 751-52-69 oraz 112.

Sprawdź: Dopadli "pseudo ogrodnika" w Grudziądzu! Grozi mu 10 lat więzienia [ZDJĘCIA]

Rzeszów: Policyjna eskorta na porodówkę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE