Tragiczny finał prac przy zbiorze pomidorów. 17-latka zabiła przyczepa, ciągnięta przez traktor!

2019-08-18 7:32 Konrad Marzec
Tragiczny finał prac przy zbiorze pomidorów. 17-latka zabiła przyczepa ciągnięta przez traktor!
Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Takiego tragicznego finału prac polowych przy zbiorze pomidorów nikt nie mógł się spodziewać. Do zdarzenia doszło w piątek (16 sierpnia) w gminie Choceń (powiat włocławski). 17-latek wpadł pod koła przyczepy, ciągniętej przez traktor!

W piątek (16 sierpnia) wczesnym popołudniem dyżurny Komendy Miejskiej Policji we Włocławku otrzymał informację, iż na terenie gm. Choceń (pow. włocławski) doszło do zdarzenia z udziałem 17-latka z Włocławka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mężczyzna wykonywał prace polowe przy zbiorze pomidorów. W trakcie wykonywanej pracy wpadł pod koła jednej z przyczep ciągniętych przez traktor - informuje nas st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku.

Na miejscu pojawiły się służby, w tym pogotowie ratunkowe. Niestety pomimo reanimacji nastolatek zmarł. Policjanci i biegli pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciągnikiem. - Okazało się, że 59-latek był trzeźwy w chwili zdarzenia, ale nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zdarzenie to nastąpiło jednak poza drogą publiczną, gdzie uprawnienia nie są wymagane - podkreśla Anita Szefler-Ciupińska.

Teraz okoliczności tragedii wyjaśni szczegółowe śledztwo.