Tragiczny pożar domu pod Mogilnem! W środku znaleziono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]

2022-01-25 7:59
Tragiczny pożar domu pod Mogilnem! W środku znaleziono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]
Autor: KPP w Mogilnie

Dramatyczne doniesienia z woj. kujawsko-pomorskiego. W budynku wielorodzinnym na ulicy Plac Świętokrzyski w Strzelnie doszło do pożaru. W jednym z mieszkań znaleziono ciało 60-letniego mężczyzny. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny pożar domu pod Mogilnem! W środku znaleziono ciało mężczyzny

W minioną sobotę (22.01.2022) o godzinie 01:25 na ulicy Plac Świętokrzyski w Strzelnie doszło do pożaru. - Paliło się mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Podczas akcji ratowniczej, w objętym ogniem lokalu, znaleziono ciało 60-letniego mężczyzny - wyjaśnia rzecznik mogileńskiej policji.

Zobacz: Policyjny pościg na autostradzie A1! Kierowca porzucił auto i uciekał pieszo

Wstępne czynności wykonane na miejscu zdarzenia wykluczają, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Prawdopodobną przyczyna pożaru było palenie i dogrzewanie się świeczkami, od których zapaliło się łóżko. Jednak szczegółowe okoliczności będą dopiero znane po zakończeniu śledztwa.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z komisariatu w Strzelnie.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Starogard Gdański. 10-tygodniowa dziewczynka nie żyje. Została skatowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE