Trwają poszukiwania dwojga nastolatków z Bydgoszczy! Gdzie są Agata i Kacper?!

2021-01-11 12:59 eib korz
Trwają poszukiwania dwoje nastolatków z Bydgoszczy! Gdzie są Agata i Kacper?!
Autor: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego Trwają poszukiwania dwoje nastolatków z Bydgoszczy! Gdzie są Agata i Kacper?!

Trwają poszukiwania dwojga nastolatków z Bydgoszczy. 14-letni Kacper zaginął w sylwestra, a 16-letnia Agata wyszła do sklepu sieci "Żabka" w święto Trzech Króli. Do dziś dzieci nie wróciły do domu. Nastolatków szukają rodziny i policja.

Spis treści

 1. Zaginęli Agata Pilarska i Kacper Rutkowski z Bydgoszczy. Nastolatków szukają rodziny i policja
 2. Zaginęła Agata Pilarska z Bydgoszczy. 16-latka wyszła do "Żabki" i nie wróciła
 3. Agata Pilarska z Bydgoszczy, 16 lat: Rysopis
 4. Policja nadal szuka 14-letniego Kacpra. Ten SMS wprawia w OSŁUPIENIE!
 5. Kacper Rutkowski: Rysopis zaginionego 14-latka z Bydgoszczy

Zaginęli Agata Pilarska i Kacper Rutkowski z Bydgoszczy. Nastolatków szukają rodziny i policja

Kacper Rurkowski ma 14 lat. Z domu wyszedł w ostatni dzień 2020 roku. Chłopak ostatni raz widziany był przed godziną siedemnastą w 31.12.2020 roku. Nastolatek poszedł do sklepu. Po tym jak z niego nie wrócił, jego opiekun prawny zgłosił zaginięcie. Teraz nastolatka szuka policja. Może on przebywać w towarzystwie innych osób.

Podobnie sytuacja wyglądała z Agatą Pilarską. 16-latka w święto Trzech Króli, 6 stycznia, wyszła z domu przy ul. Koszarowej w Bydgoszczy około godziny 8:00. Dziewczyna miała iść do sklepu "Żabka" przy ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy. Do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zobacz: 14-letnia Ksenia straciła życie w wypadku. "Ksenia bardzo za tobą tęsknimy”. Tak żegnają dziewczynkę

Zaginęła Agata Pilarska z Bydgoszczy. 16-latka wyszła do "Żabki" i nie wróciła

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało o poszukiwaniach 16-letniej Agaty Pilarskiej z Bydgoszczy.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Agaty Pilarskiej lat 16, która w dniu 6 stycznia 2021 r. ok. godz. 8:00 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Koszarowej w Bydgoszczy udając się do sklepu "Żabka" przy ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Agata Pilarska z Bydgoszczy, 16 lat: Rysopis

Rysopis Agaty Pilarskiej, 16-latki z Bydgoszczy:

 • wzrost 170 cm,
 • włosy długie, sięgające do połowy pleców, czarne farbowane.

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w kurtkę puchową koloru beżowego sięgającą do talii, buty sportowe koloru białego. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz dużą torbę koloru czarnego.

Osoby znające miejsce pobytu Agaty Pilarskiej proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Przeczytaj: Agata Pilarska zniknęła bez śladu. 16-latka poszła do "Żabki" i już nie wróciła

Policja nadal szuka 14-letniego Kacpra. Ten SMS wprawia w OSŁUPIENIE!

Kacper w Sylwestra wyszedł ze swojego domu w Bydgoszczy przed godziną siedemnastą w ostatni dzień 2020 roku. Poszedł do sklepu. Po tym jak z niego nie wrócił, jego opiekun prawny zgłosił zaginięcie. Teraz nastolatka szuka policja. Chłopak ma dopiero 14 lat. Może przebywać w towarzystwie innych osób.

- Szukamy go ale wiemy, że wysyła wiadomości do swoich bliskich, że u niego wszystko dobrze – mówi nam jeden z bydgoskich policjantów.

To, że ma się dobrze potwierdziła nam jedna z jego krewnych.

Na razie bydgoscy policjanci nie odnaleźli 14-letniego Kacpra. Chłopak ma co prawda przy sobie telefon, ale jest on nieaktywny.

Kacper Rutkowski: Rysopis zaginionego 14-latka z Bydgoszczy

Rysopis Kacpra Rutkowskiego:

 • wzrost 160-165 cm,
 • włosy krótkie brązowe,
 • oczy niebieskie,
 • sylwetka szczupła.

W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w czarną kurtkę przejściową z kapturem, jasne szare spodnie dresowe, czarne buty sportowe, miał przy sobie torebkę przewieszoną przez ramię z napisem "Żołnierze niezłomni" w kolorze złotym. Może przebywać w towarzystwie innych osób na osiedlach Miedzyń, Piaski, Jachcice.

Osoby znające miejsce pobytu Kacpra Rutkowskiego proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

Przeczytaj koniecznie: Tajemnicze zaginięcie Kacpra Rutkowskiego z Bydgoszczy. Jeden szczegół zwraca uwagę

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat