Zobaczcie naszą relację!

Tu jest jak w bajce! Ruszył Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022 [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-11-19 22:14

Zimowe wesołe miasteczko, karuzela wenecka, koło widokowe, kula śnieżna, kilkudziesięciu wystawców z ofertą świątecznych potraw i rękodzieła, a także koncerty i występy artystyczne - to wszystko czeka od soboty (19 listopada) na mieszkańców podczas Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego!

Ruszył Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022

Bydgoski Jarmark Świąteczny rozpoczął się w sobotę, 19 listopada o godz. 13:00 i potrwa do 22 grudnia. Wystawcy zapraszają codziennie od godz. 13:00 do 20:00 a w piątek i sobotę do 21. Zimowe miasteczko oferujące rozrywkę zostanie z nami nieco dłużej. Diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna i labirynt będą czynne do 26 grudnia (poza Wigilią). Atrakcje będą otwarte codziennie od godz. 11:00 do ostatniego wieczornego klienta.

Bydgoski Jarmark Świąteczny to też idealne miejsce dla wszystkich poszukujących niebanalnych pomysłów na prezenty oraz koneserów dobrego jedzenia. Na jarmarku znajdziemy aż 49 stoisk handlowych. Szczegóły na temat wystawców podajemy TUTAJ.

Zobaczcie naszą relację z rozpoczęcia Bydgoskiego Jarmark Świątecznego 2022!

Sonda
Czy wybierzesz się na Bydgoski Jarmark Świąteczny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają