Więcej połączeń z bydgoskiego lotniska! Gdzie będziemy mogli polecieć?

2021-10-27 13:22
Więcej połączeń lotniczych z Wrocławia
Autor: Port Lotniczy Wrocław Więcej lotów z bydgoskiego lotniska! Gdzie będziemy mogli polecieć?

Bydgoski Port Lotniczy ogłosił siatkę połączeń na sezon zimowy 2021/22. Tradycyjnie w ostatnią niedzielę października, rozpoczyna się sezon zimowy. Jak informuje lotnisko, zwiększy się m.in. częstotliwość lotów do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wróci także połączenie z Kijowem.

Więcej lotów z bydgoskiego lotniska! Gdzie będziemy mogli polecieć?

Po ponad 1,5 rocznej przerwie spowodowanej pandemią, 31 października wraca lotnicze połączenie z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Portu Lotniczego Kijów-Boryspol. Loty do Kijowa-Boryspol odbywać będą się na pokładzie Boeinga linii lotniczej Ryanair dwa razy w tygodniu. Podróż trwać będzie niespełna dwie godziny.

Zobacz: Świecie: 19-latek zrobił "zryw" przed kolegami! Takich konsekwencji nikt nie przewidział

Samolot do Kijowa odleci w środę o godzinie 17:35 i na miejscu będzie o 20:20 (czasu lokalnego), natomiast rejs powrotny zaplanowany jest na godzinę 20:55 z lądowaniem w Bydgoszczy o 21:50. W niedzielę mieszkańcy Kujaw i Pomorza wylecą do stolicy Ukrainy o godzinie 17:45 i wylądują o 20:30. Niedzielne rejsy powrotne realizowane będą o 21:05, a samolot wyląduje o 22:00.

Więcej lotów z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii i Irlandii

Ryanair zaplanował na sezon zimowy, zwiększenie liczby operacji lotniczych realizowanych z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Zimą 2021/2022 częściej polecimy do Londynu Luton i Stansted. W poniedziałki, środy, piątki i niedziele samolot odleci do/z Londynu Stansted, natomiast do Londynu Luton rejsy realizowane będą trzy razy w tygodniu – w środy, piątki i niedziele.

Irlandzki przewoźnik zwiększa także liczbę operacji do stolicy Irlandii – Dublina. Od niedzieli 31 października rejsy realizowane będą trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i niedziele.

Niezmiennie samolot Ryanaira poleci do Birmingham – we wtorki, czwartki i soboty.

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
PupiLove Targi w Focus Mall Bydgoszcz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE