Wszedł do drogerii w Koronowie i ukradł drogie perfumy! Rozpoznajesz go?

i

Autor: KWP w Bydgoszczy

Wszedł do drogerii w Koronowie i ukradł drogie kosmetyki! Rozpoznajesz go?

2022-07-06 13:20

Kolejna kradzież na terenie powiatu bydgoskiego! Tym razem o pomoc w ujęciu złodzieja proszą policjanci z Koronowa. - Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - wyjaśniają.

Wszedł do drogerii w Koronowie i ukradł drogie perfumy! Rozpoznajesz go?

Kryminalni z koronowskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o znacznej wartości. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska.

Zobacz: Podbiegł do kobiety i zerwał łańcuszek z szyi! Ściga go policja z Bydgoszczy

Sprawcą jest mężczyzna widoczny na filmie i zdjęciach.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 752 12 18, a także całodobowo pod numerami  47 752 12 00 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. 3221/22.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Express Biedrzyckiej - Grzegorz Schentyna: Donald Tusk ma we mnie pełne wsparcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE