Ważne informacje

Wyłączą prąd w Bydgoszczy i okolicach! Znamy daty i lokalizacje. Gdzie zgaśnie światło? [LISTA]

2022-12-05 7:42

Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic muszą być przygotowani na wyłączenia prądu na terenie grodu regionu. O wyłączeniach planowanych operator informuje z odpowiednim wyprzedzeniem. Na naszym portalu prezentujemy listę miejsc z datami i godzinami. Jak długo nie będzie prądu w Bydgoszczy i okolicach?

Bydgoszcz: Wyłączenia prądu w regionie. Które budynki zostaną odłączone od energii? [5-9.12.2022]

W najbliższych dniach mieszkańcy Bydgoszczy i okolic muszą być gotowi na wyłączenia prądu. Dobrze wiemy, że mogą one popsuć wiele planów, dlatego zebraliśmy je i uporządkowaliśmy w naszej galerii. Energii może nie być przez kilka godzin, więc warto się zapoznać z datami i lokalizacjami. Na szczęście Enea przekazuje komunikaty z odpowiednim wyprzedzeniem.

Planowane wyłączenia prądu nie pojawią się wyłącznie w Bydgoszczy - dotyczą one także Solca Kujawskiego, Dąbrowy Chełmińskiej, Osielska i Białych Błot. Szczegóły na zdjęciach, które zamieszczamy poniżej.

Informacje o wyłączeniach znajdziesz w galerii zdjęć:

Sonda
Czy wstrzymano ci kiedykolwiek dostawę prądu lub gazu?
Warszawa rozwiesza świąteczną iluminację mimo wysokich cen prądu. Rafał Trzaskowski odpowiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają