Wypadek na DK 10 pod Bydgoszczą! Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

2022-01-21 7:52
Wypadek na DK 10 w pod Bydgoszczą! Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]
Autor: Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian 501337500

Groźny wypadek na drogach powiatu bydgoskiego! Wczoraj (20 stycznia) na drodze krajowej nr 10 doszło do zderzenia trzej pojazdów - dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Jak informują pracujący na miejscu strażacy, jedna osoba trafiła do szpitala, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek na DK 10 w pod Bydgoszczą! Jedna osoba poszkodowana

Do wypadku doszło wczoraj (20 stycznia) ok. godziny 19:08. - Na 266 km drogi krajowej nr 10 w podbydgoskim Stryszku zostaliśmy wezwani do kolizja z udziałem dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego. Pojazdami podróżowało łącznie 5 osób, po przebadaniu przez ZRM jedna osoba została przetransportowana do bydgoskiego szpitala w celu dalszych badań. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje OSP Brzoza. 

Zobacz: Kujawsko-pomorskie: Ciężarówka z paletami i beczkami wpadła do rowu! Dwie osoby ranne

Przez około godzinę droga była zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia na trasie trwały do godziny 23:30.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Pożar na ul. Stańczyka 5! Tajemniczy mężczyźni chodzą po bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE