Wypadek na DK 25 pod Bydgoszczą! Kilka osób rannych, w tym dziecko [ZDJĘCIA]

2022-01-14 7:55
Wypadek na DK 25 pod Bydgoszczy! Kilka osób rannych, w tym dziecko [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Brzoza

Dramatyczny wypadek na DK 25 w powiecie bydgoskim. Wczoraj (13 stycznia) na trasie między Bydgoszczą a Stryszkiem samochód ciężarowy uderzył w stojącą na pasie awaryjnym osobówkę. Poszkodowane zostały trzy osoby osoby.

Wypadek na DK 25 pod Bydgoszczy! Kilka osób rannych, w tym dziecko

Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 stycznia ok. godziny 11:04 na 48. kilometrze DK 25 w stronę Bydgoszczy. W stojący na pasie awaryjnym samochód osobowy uderzyła rozpędzona ciężarówka. W aucie znajdowały się dwie osoby dorosłe i dziecko, które oczekiwały na przyjazd lawety.

Zobacz: Seniorka ukradła puszkę WOŚP ze sklepu! Szuka jej bydgoska policja [ZDJĘCIA]

- Na szczęście wszyscy opuścili samodzielnie pojazd. Najbardziej poszkodowana została kobieta, którą trafiła do szpitala w celu dalszych badań. Reszta uczestników, w tym dziecko, po przebadaniu przez ZRM na miejscu nie wymagało dalszej hospitalizacji. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony przez kilka godzin - wyjaśniają strażacy z OSP Brzoza.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Dron obserwował kierowców w Bydgoszczy. Policja pokazuje nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE