Wypadek wojsk amerykańskich na trasie śmierci koło Bydgoszczy! DK nr 10 ZABLOKOWANA!

2020-08-01 12:00 KM
Policja jadąca na miejsce wypadku
Autor: materiały policji Wypadek wojsk amerykańskich na trasie śmierci koło Bydgoszczy! DK nr 10 ZABLOKOWANA! / Zdjęcie poglądowe

Niepokojące zdarzenie na DK nr 10 w Lisim Ogonie koło Bydgoszczy. Miał tam miejsce wypadek cysterny wojsk amerykańskich. Samochód ciężarowy przewrócił się do rowu. Uwaga kierowcy - poważne utrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim. Na miejscu pojawiło się m.in. 6 zastępów SP!

Wypadek wojsk amerykańskich koło Bydgoszczy! To nie jest spokojny początek weekendu w Kujawsko-Pomorskiem. W sobotę (1 sierpnia) ok. godziny 9:30 w miejscowości Lisi Ogon (gmina Białe Błota) cysterna z paliwem lotniczym przewróciła się do rowu. Wszystko działo się na DK nr 10 - zwanej trasą śmierci. Na szczęście w tym przypadku nie ma żadnych ofiar. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się odpowiednie służby i zorganizowano objazd przez ul. Grunwaldzką w Bydgoszczy.

- Doszło do wycieku paliwa. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje 6 zastępów SP - przekazała na swoim kanale Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

Uwaga kierowcy z kujawsko-pomorskiego i nie tylko - wciąż możecie napotkać na spore utrudnienia. Zalecamy wybranie alternatywnej trasy, jeśli oczywiście macie taką możliwość. Będziemy na bieżąco śledzić ten teren i poinformujemy was, gdy sytuacja się poprawi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Dramatyczny wypadek na S8

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.