Wysoka wygrana w Eurojackpot padła pod Bydgoszczą! Kim jest zwycięzca?

2022-05-24 9:21
Dwie szóstki w Lotto i dwie wygrane po pięć milionów. Ktoś w Lublinie ma szczęście!
Autor: Totalizator Sportowy Wysoka wygrana w Eurojackpot padła w podbydgoskim Niemczu! Kim jest zwycięzca?

Do kogoś znowu uśmiechnęło się szczęście! W Niemczu pod Bydgoszczą padła bardzo wysoka wygrana w grze Eurojackpot. To oznacza, że szczęśliwiec wzbogacił się o ponad 576 tys. zł. Co wiemy o zwycięzcy? Gdzie zakupił szczęśliwą los?

Wysoka wygrana w Eurojackpot w powiecie bydgoskim! Gdzie kupiono szczęśliwy los?

Dokładnie w piątek, 20 maja w Niemczu pod Bydgoszczą padła wygrana IV stopnia w loterii Eurojackpot. Zwycięski zakład został zakupiony w kolekturze przy ul. Bydgoskiej 2. Szczęśliwiec poprawnie wytypował 4 + 2 liczby, dzięki wzbogacił się o 576 tys. 616 zł i 40 groszy. Koszt wysłania jednego zakładu to 12,50 zł.

Czytaj: W Bydgoszczy padła główna wygrana w zdrapce LOTTO!

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Sonda
Grasz w Lotto?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE