Wyszła do szkoły i już nie wróciła. Co się stało z 17-letnią Emilią Kamińską?

2022-01-11 11:31
Wyszła do szkoły i już nie wróciła. Co się stało z 17-letnią Emilią Kamińską?
Autor: Policja Bydgoszcz Wyszła do szkoły i już nie wróciła. Co się stało z 17-letnią Emilią Kamińską?

Kolejne zaginięcie na terenie Bydgoszczy. Dziś (11 stycznia) policja poinformowała o poszukiwaniach Emilii Kamińskiej, która ostatni raz była widziana w poniedziałek (10 stycznia) rano. Co się stało z 17-latką? To próbują ustalić mundurowi.

Wyszła do szkoły i już nie wróciła. Co się stało z 17-letnią Emilią Kamińską?

Policjanci z Błonia poszukują Emilii Kamińskiej, która w poniedziałek, 10 stycznia 2022 r. około godziny 8:30 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Nakielskiej oświadczając, że udaje się do szkoły. Następnie w godzinach 18:55 - 19:39 nawiązała kontakt z matką informując, że wraca do domu i do chwili obecnej tam nie dotarła.

Zobacz także: Bydgoszcz. 16-letnia Oliwia wysiadła z auta i zniknęła bez śladu! Jest przełom

Rysopis:

  • wzrost około 165 cm,
  • waga około 54 kg,
  • oczy niebieskie,
  • nos prosty,
  • uszy lekko odstające,
  • włosy ciemny blond rozpuszczone długości za ramiona,
  • uzębienie pełne, brak znaków szczególnych, kolczyk w języku.

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czarną kurtkę zimową do pasa, bez kaptura, na zamek, czarne, matowe spodnie leginsy, białą bluzę z kapturem, czarne buty sportowe NIKE ze znaczkiem firmowym w kolorze fioletowym, bez czapki i szala. Posiadała przy sobie czarny plecak szkolny z logo firmy NIKE koloru czerwonego, małą czarną saszetkę z materiału z napisem Adidas w kolorze białym, telefon komórkowy SAMSUNG, kartę miejską MZK, zegarek na bransolecie w kolorze złotym, długi łańcuch koloru srebrnego (grube oczka), pierścionek koloru złotego z dużym białym oczkiem.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Ruszył remont torowiska na ul. Perłowej w Bydgoszczy. Nie jeżdżą tam tramwaje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE