Nożownik z Fordonu zabił, bo był chory z zazdrości o dziewczynę

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express, Policja, archiwum prywatne Nożownik z Fordonu zabił, bo był chory z zazdrości o dziewczynę

Zabiła go miłość do pięknej Beaty. Michał W. zadźgał rywala nożem. Horror w Bydgoszczy

2022-06-27 13:08

Bydgoszcz: Sławomir W. (42 l.) od kilku tygodni świata nie widział poza Beatą D. (33 l.). Ta za sobą miała burzliwe związki. Jej ostatni partner, kryminalista Michał W. (41 l.), ciągle ją kochał. Gdy obaj panowie stanęli ze sobą twarzą w twarz, to nie mogło się dobrze skończyć. Sławek leży w kostnicy, a Michał znów zaczął jeść więzienny chleb.

- No ona ma coś w sobie. To taka femme fatale. Ma 33 lata i piątkę dzieci. Mimo to mężczyźni tracą dla niej głowę - mówi nam jeden z bydgoskich śledczych. Beata D. (33 l.), bo o niej mowa, od jakiegoś czasu mieszkała ze Sławomirem W. na bydgoskim Fordonie. Kobieta jest matką pięciorga dzieci. Ma jednak tyle w sobie "tego czegoś", że mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku. Nie tak dawno jeszcze Beata D. wzdychała do Michała W. Ten ciągle nie mógł pogodzić się z tym, że Beata zostawiła go dla innego - Sławomira W. Między mężczyznami panowały napięte stosunki. Sławomir w ostatni czwartek (23.06.2022) jechał samochodem z Beatą. Gdy zobaczył na ulicy bydgoskich olimpijczyków Michała W., postanowił się z nimi rozmówić. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj więcej o sprawie: Horror w Bydgoszczy! Nożownik zabił człowieka. Policyjna obława na ulicach

Horror w Bydgoszczy. Michał zadźgał rywala nożem na Fordonie

Beata dobrze znała Michała. Wiedziała, że niejeden raz siedział już w więzieniu. Dlatego prosiła swojego nowego ukochanego, aby ten został w samochodzie. Męska duma pewnie nie pozwoliła Sławkowi na zrezygnowanie ze swoich planów. Nie wiedział, że rywal do serca Beaty chodzi z nożem. Michał W. kilka razy wbił nóż w ciało Sławka. Niestety mimo szybko udzielanej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu. Ktoś zadzwonił na policję.

- O zdarzeniu fordoński komisariat został powiadomiony około godziny 20:00. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Do sprawy włączyli się również policjanci z bydgoskiej komendy. Zaczęły się poszukiwania napastnika - mówi nam komisarz Przemysław Słomski, rzecznik prasowy Bydgoskiej Policji

Policjant z Bydgoszczy komentuje sprawę morderstwa na Fordonie. Są zarzuty dla Michała W.

- Podczas zatrzymywania mężczyzna był agresywny. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli też nóż. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiej komendy, którzy zgromadzony materiał przekazali do prokuratury - mówi Słomski.

- 25 czerwca policjanci doprowadzili 40-latka do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Podejrzany przestępstwa tego dokonał w warunkach recydywy, ponieważ już wcześniej był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Następnie prokurator po jego przesłuchaniu wnioskował do sądu o tymczasowy areszt. Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące - dodaje komisarz Słomski

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do sprawy będziemy jeszcze wracać na portalu "Super Express Bydgoszcz".

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Zabójstwo kobiety w Gdańsku. Policjanci zatrzymali 54-latka

Co popycha ludzi do zbrodni? Poznaj prawdziwe historie o największych mordercach w podcaście "ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara" - posłuchaj.

Listen to "Mary Ann Cotton cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE