Horror w Bydgoszczy! Nożownik zabił człowieka. Policyjna obława na ulicach

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Horror w Bydgoszczy! Nożownik zabił człowieka. Policyjna obława na ulicach

Horror w Bydgoszczy! Nożownik zabił człowieka. Policyjna obława na ulicach

2022-06-24 19:45

Zgroza na ulicach Bydgoszczy. W spokojny czwartkowy wieczór rozświetliły je błyski policyjnych „kogutów”, gdy dziesiątki policjantów próbowały dorwać nożownika z Fordonu! „Słyszałam strzały! Ktoś zginął” – alarmowali nasi Czytelnicy. Co tam się stało?! W wyniku ataku nożownika w Bydgoszczy w czwartek (23.06) zginął 40-letni mężczyzna.

Bydgoscy policjanci przed dwie godziny ścigali mężczyznę podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem swojego znajomego. Policjanci w czasie pościgu mieli użyć broni! Zatrzymany mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W sobotę (25.06) ma zostać doprowadzony do prokuratury. Przez niego zginął człowiek!

Bydgoski Fordon w nocy z czwartku na piątek (23/24.06) zaroił się od policyjnych radiowozów, a zapadający zmierzch rozświetlało nie tylko zachodzące słońce, ale też błyski „kogutów”. Policjanci biegali po ulicach ubrani w kamizelki kuloodporne. Według naszego informatora policjanci użyli broni. – Słyszałam strzały. Ktoś zginął – taki sygnał otrzymała nasza redakcja w Bydgoszczy od mieszkanki osiedla Fordon.

Prokurator wyjaśnia co dzieje się w sprawie makabrycznego odkrycia pod Brodnicą

Policjanci ścigali mężczyznę, który ugodził nożem na ulicy innego mężczyznę – relacjonuje kom. Przemysław Słomski, rzecznik prasowy bydgoskiej policji. – Napastnik został zatrzymany. Jutro ma być doprowadzony do prokuratury.

W sobotę (25.06) 41-latek może usłyszeć zarzuty. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. Jego ofiara to młodszy o rok mężczyzna. Zaatakowany 40-latek po ugodzeniu nożem został przewieziony do szpitala. Mimo ogromnego wysiłku lekarzy nie udało się im uratować życia mężczyzny.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE