Zderzenie osobówek z Strzelcach! Dwie osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]

2021-10-11 11:16
Zderzenie dwóch osobówek z Strzelcach! Dwie osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]
Autor: JRG Mogilno

Niebezpiecznie na drogach Kujaw i Pomorza! Do kolejnego groźnego zdarzenia doszło w sobotę, 9 października w Strzelcach (gm. Mogilno). Jak udało się nam ustalić, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane!

Zderzenie dwóch osobówek z Strzelcach! Dwie osoby poszkodowane

9 października 2021 r. (sobota) ok. godz. 18:37 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku 2 samochodów osobowych w Strzelcach (gm. Mogilno).

Zobacz: Luksusowe auto stanęło w płomieniach! Nocny pożar w Solcu Kujawskim [ZDJĘCIA]

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody po wcześniejszym zderzeniu. Samochód Ford Fiesta stał na kołach częściowo na jezdni i na poboczu drogi wojewódzkiej, natomiast VW Golf na lewym boku poza jezdnią. Samochodami podróżowali sami kierowcy. W chwili przybycia zastępów straży znajdowali się poza pojazdami - wyjaśnia KP PSP w Mogilnie.

Poszkodowanym założono opatrunki na krwawiące rany głowy. Po przebadaniu na miejscu akcji poszkodowanych przewieziono karetkami pogotowia na wyznaczone lądowisko w Mogilnie, skąd zostali przetransportowani śmigłowcami LPR do szpitali. W samochodach odłączono akumulatory.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Potyczka jelenia z wilkiem. Nadleśnictwo Szczytno opublikowało wyjątkowe nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE