Złowroga przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wszystko się sprawdziło

2020-10-18 16:55 EIB, PAP
Złowroga przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wszystko się sprawdziło
Autor: Super Express / Youtube Krzysztof Jackowski Złowroga przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wszystko się sprawdziło

Jasnowidz Krzysztof Jackowski spotyka się ze swoimi słuchaczami za pośrednictwem internetu. Na prowadzonym przez niego kanale YouTube często ma wizje i na żywo dzieli się przepowiedniami ze swoimi fanami. Jedna z nich właśnie się sprawdza.

Jesień 2020 nie należy do najprzyjemniejszych. Daleko jej do złotej, polskiej jesieni, którą mogliśmy cieszyć się w ubiegłych latach. Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Nieustanne deszcze, wichury i coraz niższa temperatura nie nastrajają optymistycznie. O tym, jaka będzie pogoda jesienią mówił także jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę na jesień 2020

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - uchylił rąbka tajemnicy jasnowidz z Człuchowa. Jackowski przypomniał również o swojej wizji dotyczącej lata - jak widać za oknem - wszystko się sprawdza. Dni są deszczowe i bardzo parne, a właśnie takie lato przewidywał jasnowidz.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przewiduje ZIMĘ. To, co zobaczył w wizji ZASKAKUJE

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - uchylił rąbka tajemnicy jasnowidz Jackowski.

Spis treści

  1. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę na jesień 2020
  2. Prognoza pogody 18.10.2020, niedziela
  3. Prognoza pogody 19.10.2020, poniedziałek

Prognoza pogody 18.10.2020, niedziela

Jak informuje IMGW Europa zachodnia i częściowo południowa znajduje się w obszarze podwyższonego ciśnienia związanego z wyżem znad Atlantyk - podaje PAP. Polska jest pod wpływem niżu znad południowej Finlandii. Z północnego zachodu ku centrum przemieszcza się chłodny front atmosferyczny. Przeważający obszar kraju pozostaje w chłodnym powietrzu polarnym morskim, ale za frontem zaczyna stopniowo napływać jeszcze chłodniejsze powietrze pochodzenia arktycznego.

Zobacz także: KOLEJNE utonięcie w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a w drugiej połowie dnia z rozpogodzeniami, postępującymi stopniowo z północnego zachodu ku centrum. Okresami przelotne opady deszczu, w górach opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 7 st. na północnym wschodzie do 12 st. nad morzem - informuje PAP. W obszarach podgórskich od 4 st. do 8 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, a na północy lokalnie do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni. Nad morzem, głównie w pierwszej połowie dnia, wiatr dość silny i silny, okresami bardzo silny, od 35 km/h do 55 km/h, w porywach do 80 km/h. Wysoko w górach porywy wiatru do 90 km/h, powodujące zawieje i zamiecie śnieżne.

Prognoza pogody 19.10.2020, poniedziałek

W poniedziałek w północnej połowie kraju zachmurzenie na ogół małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze umiarkowane i duże. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7 st. na północnym wschodzie i Podhalu do 12 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. Wysoko w górach porywy wiatru do 60 km/h - informuje PAP.

W Arboretum w Bolestraszycach robi się jesiennie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.