Dzień Kobiet

i

Autor: Shutterstock Dzień Kobiet

8 marca. Dzień kobiet. Niedziela niehandlowa. Gdzie kupisz kwiaty w Elblągu? [LISTA SKLEPÓW]

2020-03-08 10:50

W tym roku dzień kobiet wypada w niedzielę niehandlową. Dla wszystkich tych, którzy zapomnieli wczoraj zaopatrzyć się w kwiaty i czekoladki, przygotowaliśmy listę sklepów w których będzie można zrobić zakupy.

Nie każdy mężczyzna pamiętał w sobotę o tym, że dzień kobiet wypada w tym roku w niedzielę niehandlową. Dla wszyściutkich tych, którzy zapomnieli wczoraj kupić kwiaty lub słodkie upominki, przygotowaliśmy listę miejsc, w których można zrobić dziś zakupy.

Dzień kobiet (8.03.2020) w tym roku wypada w niedzielę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to dzień, w którym muszą być zamknięte wszystkie centra handlowe oraz sklepy, które zatrudniają pracowników na podstawie umowy o pracę.

Otwarte mogą być jedynie te sklepy, które są prowadzone przez swoich właścicieli lub takie, w których zatrudnia się pracowników na podstawie umowy zlecenia. Jeśli jednak w niedzielę będziecie szukać czynnego sklepu, sugerujemy skierować swoje kroki do jakiegoś małego sklepu spożywczego lub sklepów należących do sieci franczyzowych, jak chociażby Żabka. W przypadku małych sklepów całodobowych o tym, czy będą czynne 24h akurat 8.03.2020 decydują ich właściciele. Tego dnia podstawowe produkty można też kupić w sklepach znajdujących się na stacjach benzynowych.

Na pewno zakupów nie uda się zrobić w sieciach handlowych takich jak Biedronka, Lidl, Netto, Carrefour, Real, Tesco itp.

8 marca, w dzień kobiet, otwarta jest większość cukierni, a także przynajmniej niektóre niewielkie sklepy, w których na co dzień sprzedaje się wyroby cukiernicze.  

PRZECZYTAJ TAKŻE: MAKABRYCZNE odkrycie w Elblągu. W rzece znaleziono zwłoki!

6 osób z kujawsko-pomorskiego jechało autobusem z mężczyzną, u którego wykryto koronawirusa!
Nasi Partnerzy polecają