Rodzinna tragedia na drodze

Drogowy horror pod Elblągiem. Przeżyła tylko dwulatka, jej braciszek nie żyje. Nagranie przeraża

2022-08-08 9:55

To był tragiczny weekend na drogach woj. warmińsko-mazurskiego. Cztery osoby zginęły w straszliwym wypadku, do którego doszło w niedzielę (7 sierpnia) po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim niedaleko Elbląga. Wśród ofiar jest m.in. 4-letnie dziecko. Przeżyła jedynie dwuletnia córka tragicznie zmarłych rodziców. Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie udostępniła nagranie z koszmarnego wypadku. Widać na nim, co stało się z chevroletem, którym jechała czteroosobowa rodzina z Gdańska.

Koszmar na drodze S22. Cztery osoby zginęły w wypadku koło Elbląga. Wśród ofiar rodzice z dzieckiem

Przypomnijmy, że w niedzielę (7 sierpnia) na drodze S22, dwa kilometry przed węzłem Młynary (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Jak podaje policja - w obu samochodach uczestniczących w tym wypadku podróżowało w sumie pięć osób. Chevroletem jechała czteroosobowa rodzina z Gdańska, a volkswagena prowadził mieszkaniec powiatu elbląskiego. - Zginęło małżeństwo w wieku 32 lat, z 4-letnim synem. Ich córka została natomiast przetransportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. W drugim aucie zginął 21-letni kierowca - powiedział w rozmowie z PAP Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Z kolei Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie udostępniła na Twitterze nagranie z miejsca tego przerażającego wypadku. Wideo znajdziecie poniżej.

Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko

Kamiennik Wielki. Cztery osoby zginęły. Galeria z wypadku

Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Początkowo trasa była całkowicie zablokowana, potem wprowadzono objazdy przez Frombork i Pasłęk. Utrudnienia zakończyły się po ponad czterech godzinach. W poniższej galerii znajdziecie też zdjęcia z tragicznego wypadku, który rozegrał się wczoraj na S22 w miejscowości Kamiennik Wielki.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

W przyszłości w śledztwie dotyczącym przyczyn wypadków pomagać będą czarne skrzynki umieszczone w samochodach. O nowym prawie jakie ma wejść w Europie posłuchaj w podcaście " Super TEMAT".

Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany