Jedyna przeżyła koszmarny wypadek

Straciła rodziców i braciszka w koszmarnym wypadku pod Elblągiem. Jaki jest stan zdrowia dziewczynki?

2022-08-08 14:01

Drogą S22 w Kamienniku Wielkim k. Elbląga, osobowym chevroletem jechała czteroosobowa rodzina. W niedzielę (7 sierpnia) po południu auto zderzyło się z volkswagen, kierowanym przez 21-latka. Zginęli wszyscy. Małżeństwo w wieku 32 lat, ich 4-letni syn oraz młody kierowca drugiej osobówki. Jako jedyna przeżyła malutka dziewczynka, młodsze z dzieci tragicznie zmarłego małżeństwa. Jaki jest stan zdrowia dziewczynki? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kamiennik Wielki. Na drodze S22 zginęły cztery osoby. Tylko jedna przeżyła

Za nami tragiczny weekend na drogach w woj. warmińsko-mazurskim. Cztery osoby zginęły na drodze S22 w miejscowości Kamiennik Wielki k. Elbląga. W niedzielę (7 sierpnia) po południu doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Chevroletem jechała czteroosobowa rodzina z Gdańska. Volkswagenem kierował 21-letni mężczyzna. Jechał sam. Zginęli wszyscy, oprócz malutkiej dziewczynki. Dziecko po wypadku zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. - Dziś można już powiedzieć, że jej życiu nic nie zagraża - przekazał w poniedziałek (8 sierpnia) PAP Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Prokuratura Rejonowa w Elblągu wszczęła śledztwo w sprawie wypadku. Policjanci ustalili, że chevrolet i volkswagen zderzyły się na prostym odcinku drogi, a warunki na trasie były dobre. Komenda Miejska Policji w Elblągu dodaje, że kluczowa dla śledztwa będzie opinia biegłego.

Drogowy koszmar pod Elblągiem. Nie żyją 4 osoby, w tym dziecko. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z miejsca wypadku

Poniżej obejrzycie wideo z miejsca tragicznego wypadku na S22 pod Elblągiem

Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?